ftp://penzionkai@penzion-kaiser.cz/www/wp-content/themes/pk_2016/img/carousel/zima/car_1.jpg

Penzion Kaiser – tak trochu jiný penzion

Vítejte na stránkách penzionu Kaiser patřící mezi nejlepších Top 10 penzionů v ČR v roce 2017. Jsme penzion hotelového typu a nacházíme se přesně na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování.

Naším cílem je poskytnout hostům maximální komfort a služby při zachování rázu rodinné atmosféry.

Aktuality

Není hvězda jako hvězda

19.11.2018

Už se vám někdy stalo, že jste nebyli s úrovní ubytování spokojení, ačkoli jste se rozhodli podle počtu hvězdiček?

Věděli jste, že v České republice si mohou hotely a penziony přiřadit počty hvězdiček podle svého uvážení?

My jsme se vydali opačnou cestou a přidali se k 30 tisícům evropských hotelů, které ctí jednotná pravidla v přidělování hvězdiček a hlásí se ke kvalitě a solidnosti. Všechna tato ubytovací zařízení jsou označena společným znakem Hotelstars, všechna vám garantují stejný rozsah služeb a vybavení. Každý hotel a penzion je před přidělením certifikátu zkontrolován odbornou komisí. Klasifikace Hotelstars je již zavedeným systémem v 17 evropských zemích které aplikují společná klasifikační kritéria.

HotelStars.cz - * * *

Chtěli byste strávit léto na horách a přitom si i vydělat?

2.6.2018

Hledáme šikovné pomocníky k nám do penzionu na dobu určitou (červenec, srpen) kteří by nám pomohli starat se o spokojenost našich hostů.

Zkušenosti z jiných penzionů nejsou podmínkou, zaškolíme. Možné jako letní brigáda, DPP či DPČ. Dále nabízíme ubytování i stravu a finanční ohodnocení dle dohody.

Zájemci, pište nám na email: info@penzion-kaiser.cz

news9

Korkovné v penzionu Kaiser

21.1.2018

Slyšeli jste již o korkovném? Nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Pak čtěte dále.

U nás se oproti světovému trendu s korkovným moc často nesetkáte, avšak pro rozšíření obzorů vás s tímto termínem blíže seznámíme.

Co to tedy vlastně znamená? Zjednodušeně řečeno jde o to, že přijedete do našeho penzionu se svou lahví vína, kterou si rovněž sami vypijete..

Korkovné jsme pro vás připravili z důvodu toho, že se nemusíme trefit s naší nabídkou do vašeho vkusu, nebo máte své oblíbené víno, které si přejete se svými blízkými vypít. Ale stejně tak, jako v restauracích, i u nás za tuto službu zaplatíte poplatek. My vám lahev odborně připravíme, pokud je potřeba, tak i vychladíme nebo dekantujeme a připravíme příslušné sklenice a něco malého k vínu. Účtovaný poplatek je logickou kompenzací za ušlý zisk. Samozřejmě se ceny za korkovné liší v závislosti na lokalitě či na typu ubytovacího zařízení, u nás zaplatíte 120,-Kč za jednu láhev doneseného vína. Věříme, že s touto službou budete spokojeni a své víno si vychutnáte stejně tak, jako by to bylo u vás doma.

news8

Ocenění od booking.com

17.1.2018

Obdrželi jsme ocenění od rezervačního portálu booking.com za skvělé hodnocení.

Tímto bychom chtěli poděkovat vám, našim hostům a vaší zpětné vazbě, která je pro nás důležitá a pomáhá nám v neustálém zlepšování našich služeb.

news8

Nejlepší penzion roku

6.10.2017

Cenu Penzion roku vyhlašují každoročně Asociace hotelů a restaurací ČR, hotelový a rezervační systém Previo a rezervační portál Hotel.cz. Ceny a vyhlášení vítězů se uskutečňuje v rámci posledního večera Výročních konferencí. Ocenění je výrazem uznání členů asociace, kteří svým působením v profesním životě i společenskými aktivitami přínáší příklad ostatním.

Jsme nesmírně rádi, že jsme se dostali do první Top 10 penzion roku 2017. A to i díky vám, našim hostům, a díky vaší zpětné vazbě. Jak to nakonec dopadne, se dozvíme dne 1. 12. 2017, kdy v Olomouci, během slavnostní galavečeře, budou předány ceny vítězům.

Sledujte více na našem FB a držte nám palce!

news7