Penzion Kaiser – tak trochu jiný penzion

Vítejte na stránkách penzionu Kaiser patřící mezi nejlepších Top 10 penzionů v ČR v roce 2017. Jsme penzion hotelového typu a nacházíme se přesně na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování.

Naším cílem je poskytnout hostům maximální komfort a služby při zachování rázu rodinné atmosféry.

Aktuality

Nejlepší penzion roku

6.10.2017

Cenu Penzion roku vyhlašují každoročně Asociace hotelů a restaurací ČR, hotelový a rezercační systém Previo a rezervační portál Hotel.cz. Ceny a vyhlášení vítězů se uskutečňuje v rámci posledního večera Výročních konferencí. Ocenění je výrazem uznání členů asociace, kteří svým působením v profesním životě i společenskými aktivitami přínáší příklad ostatním.

Jsme nesmírně rádi, že jsme se dostali do první Top 10 penzion roku 2017. A to i díky vám, našim hostům, a díky vaší zpětné vazbě. Jak to nakonec dopadne, se dozvíme dne 1. 12. 2017, kdy v Olomouci, během slavnostní galavečeře, budou předány ceny vítězům.

Sledujte více na našem FB a držte nám palce!

news7

Císařský pobyt v penzionu Kaiser pro 2 osoby

1.12.2016

Obdarujte své blízké vánočním dárkem, který mohou využít během celého roku.

Připravili jsme pro vás dárkový voucher s pobytem v penzionu Kaiser na dvě noci pro dvě osoby v našem pokoji typu superior.

Termín pobytu je zcela na výběru obdarovaného a je možné si ho vybrat během celého roku 2017. V zimních měsících bohužel nejsme schopni garantovat výběr termínu, ale uděláme vše pro to, abychom dokázali nalézt vhodnou jinou variantu.

Cena voucheru pro dvě osoby: 3 600,- Kč

Voucher lze dále upravovat dle vašeho přání. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

news6

First minute

1.12.2016

Pro nedočkavé lyžaře, kteří si chtějí letos užít prvního sněhu, jsme připravili ubytování „First minute“.

Prvních 5 rezervací na pobyt na lyžích obsahují slevu 50% na druhou ubytovanou osobu, dítě do 12 let má pobyt zcela zdarma, druhé dítě do 12 let 50% slevu. Tato nabídka se týká pobytů na dvě noci.

Takže rezervujte a neváhejte!! Sníh drží!!

news5

Fit víkend v penzionu Kaiser 4. 11. – 6. 11. 2016 aneb i hubnutí je zábavné

10.10.2016

Nemáte čas chodit do fitka? Nechce se vám být konfrontováni se svalnatými těli abonentů fitka? A přesto vás zajímá, jak netloustnout, nedržet diety, nemít hlad a cítit se dobře? Zveme vás do penzionu Kaiser na „Fit víkend“.

Naučíme vás, jak si sestavit jídelníček, prozradíme několik zásad pro odbourávání tuků, naučíme vás vzorečky (nikoliv matematické), jak si vypočítat optimální tepovou frekvenci na spalování tuků. Vše, o čem si budeme povídat, budete moci i v praxi ochutnat v podobě obědů a večeří, které budou složeny z dopoledního povídání. Naučíme vás velmi účinné cviky na posilování celého těla, na které vám postačí obývací pokoj, židle, stůl, melouny, láhve s vodou, pytel brambor………. Naučíte se převést teorii do praxe, naučíte se, jak se cítit dobře, a věřte, bude vás to bavit!

Fit víkend: 4. 11. – 6. 11. 2016
Cena za jednu osobu: 1 350,- Kč
Cena za dvě dospělé osoby (kamarádky, kamarádi): 2 200,- Kč
Děti do 10 let s doprovodem pobyt: zdarma + 2x oběd a 2x večeře: 450,- Kč
Děti od 10 let pobyt: 500,- Kč / 2 noci + 2x oběd a 2x večeře: 500,- Kč

Cena zahrnuje: ubytování 2 noci, 2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře, hlídání dětí, 2x fit lekce (teorie + procvičení), ukázkový jídelníček na 1 týden. Přesný harmonogram rádi zašleme zájemkyním (zájemcům) na vyžádání.

O fit víkend se vám postarají majitelé penzionu Světlana Jahodová – 3 roky praxe ve fitness centru a Pavel Musílek, vrcholový sportovec – veslař – v kategorii masters neporažen 19 let v závodech osmiveslic Pražských primátorek

news4 a
news4 b
news4 c
news4 d

Svatý Václav v penzionu Kaiser

5.9.2016

Svatý Václav v penzionu Kaiser 28. 9. – 2. 10. 2016:
Prožijte se svými blízkými poslední teplejší dny a přijeďte na svatováclavské grilování u krbu na zahradě penzionu Kaiser.

Svatováclavský balíček a) – dvě osoby a dva dny:
Uvítací láhev sektu, ubytování 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, 2x snídaně formou švédského stolu, 1x tříchodová večeře, 1x večeře venku u krbu (grilování + červené víno).
Celková cena balíčku: 2 510,- Kč

Svatováclavský balíček b) – pro dvě osoby a tři dny:
Uvítací láhev sektu, ubytování 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, 3x snídaně formou švédského stolu, 2x tříchodová večeře, 1x večeře venku u krbu (grilování + červené víno).
Celková cena balíčku: 3 258,- Kč

Svatováclavský balíček c) – pro dvě osoby a čtyři dny
Uvítací láhev sektu, ubytování 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, 4x snídaně formou švédského stolu, 3x tříchodová večeře, 1x večeře venku u krbu (grilování + červené víno).
Celková cena balíčku: 4 238,- Kč

Děti na přistýlkách do 12 let sleva 20% na zmíněné balíčky.

V případě nepřízně počasí bude zajištěna alternativní „mokrá“ varianta.

news3 a
news3 b
news3 c