Penzion Kaiser – tak trochu jiný penzion

Vítejte na stránkách penzionu Kaiser patřící mezi nejlepších Top 10 penzionů v ČR v roce 2017. Jsme penzion hotelového typu a nacházíme se přesně na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ tak i nároční turisté či cyklisté, jak běžkaři tak i milovníci sjezdového lyžování.

Naším cílem je poskytnout hostům maximální komfort a služby při zachování rázu rodinné atmosféry.

Aktuality

Korkovné v penzionu Kaiser

21.1.2018

Slyšeli jste již o korkovném? Nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Pak čtěte dále.

U nás se oproti světovému trendu s korkovným moc často nesetkáte, avšak pro rozšíření obzorů vás s tímto termínem blíže seznámíme.

Co to tedy vlastně znamená? Zjednodušeně řečeno jde o to, že přijedete do našeho penzionu se svou lahví vína, kterou si rovněž sami vypijete..

Korkovné jsme pro vás připravili z důvodu toho, že se nemusíme trefit s naší nabídkou do vašeho vkusu, nebo máte své oblíbené víno, které si přejete se svými blízkými vypít. Ale stejně tak, jako v restauracích, i u nás za tuto službu zaplatíte poplatek. My vám lahev odborně připravíme, pokud je potřeba, tak i vychladíme nebo dekantujeme a připravíme příslušné sklenice a něco malého k vínu. Účtovaný poplatek je logickou kompenzací za ušlý zisk. Samozřejmě se ceny za korkovné liší v závislosti na lokalitě či na typu ubytovacího zařízení, u nás zaplatíte 120,-Kč za jednu láhev doneseného vína. Věříme, že s touto službou budete spokojeni a své víno si vychutnáte stejně tak, jako by to bylo u vás doma.

news8

Ocenění od booking.com

17.1.2018

Obdrželi jsme ocenění od rezervačního portálu booking.com za skvělé hodnocení.

Tímto bychom chtěli poděkovat vám, našim hostům a vaší zpětné vazbě, která je pro nás důležitá a pomáhá nám v neustálém zlepšování našich služeb.

news8

Nejlepší penzion roku

6.10.2017

Cenu Penzion roku vyhlašují každoročně Asociace hotelů a restaurací ČR, hotelový a rezercační systém Previo a rezervační portál Hotel.cz. Ceny a vyhlášení vítězů se uskutečňuje v rámci posledního večera Výročních konferencí. Ocenění je výrazem uznání členů asociace, kteří svým působením v profesním životě i společenskými aktivitami přínáší příklad ostatním.

Jsme nesmírně rádi, že jsme se dostali do první Top 10 penzion roku 2017. A to i díky vám, našim hostům, a díky vaší zpětné vazbě. Jak to nakonec dopadne, se dozvíme dne 1. 12. 2017, kdy v Olomouci, během slavnostní galavečeře, budou předány ceny vítězům.

Sledujte více na našem FB a držte nám palce!

news7

Císařský pobyt v penzionu Kaiser pro 2 osoby

1.12.2016

Obdarujte své blízké vánočním dárkem, který mohou využít během celého roku.

Připravili jsme pro vás dárkový voucher s pobytem v penzionu Kaiser na dvě noci pro dvě osoby v našem pokoji typu superior.

Termín pobytu je zcela na výběru obdarovaného a je možné si ho vybrat během celého roku 2017. V zimních měsících bohužel nejsme schopni garantovat výběr termínu, ale uděláme vše pro to, abychom dokázali nalézt vhodnou jinou variantu.

Cena voucheru pro dvě osoby: 3 600,- Kč

Voucher lze dále upravovat dle vašeho přání. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

news6

First minute

1.12.2016

Pro nedočkavé lyžaře, kteří si chtějí letos užít prvního sněhu, jsme připravili ubytování „First minute“.

Prvních 5 rezervací na pobyt na lyžích obsahují slevu 50% na druhou ubytovanou osobu, dítě do 12 let má pobyt zcela zdarma, druhé dítě do 12 let 50% slevu. Tato nabídka se týká pobytů na dvě noci.

Takže rezervujte a neváhejte!! Sníh drží!!

news5