Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

Lyžování

V bezprostředním okolí penzionu Kaiser (přibližně 150m) je 350m dlouhá sjezdovka Bavorák s večerním lyžováním vhodná pro děti, ale i mírně až středně pokročilé lyžaře. Sjezdovku obsluhuje vlek poma a provazový vlek pro děti. K dispozici je i půjčovna lyží a instruktor v lyžařské škole.

Pro náročnější lyžaře je sjezdovka v Kořenově - Rejdicích, vzdálená cca 3 km, Ski - areál Harrachov cca 6,5 km, Ski – areál Příchovice, dále pak Tanvaldský Špičák, kde je rovněž rozhledna, areál Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou.

Pro milovníky běžek jsou Jizerské hory ideálním místem díky husté síti upravovaných běžkařských tras. Není to jen Jizerská magistrála, která je nejrozsáhlejší a nejznámější oblastí v Jizerských horách a je pohodlně dostupná přímo z penzionu.

Díky poloze penzionu jsou na dosah i krkonošské běžecké trasy, ale i další a méně známá, přesto velmi pěkná místa, o kterých vás bude personál penzionu Kaiser velmi rád informovat a zapůjčí běžecké mapy. Konrétní informace i nabídky připravujeme na zimní sezónu

Lyžování na zádech